Adilcevaz Cevizi
0
adilcevaz-cevizi

Bitlis Adilcevaz Cevizi

Bitlis Adilcevaz cevizi, uğruna festivallerin yapıldığı, Arapça Zatu’l- Cevaz denilen ve Türkçe, Cevizler Vadisi olarak bilinen bölgede, Bitlis’in Adilcevaz ilçesinde yetişmektedir.

%100 doğal ve organik olan bu ceviz, gerek besin değerinin yüksek oluşu gerekse vücuda sağladığı faydalar nedeniyle günümüzde hala yüksek talep görmektedir. Beslenmesine özen gösteren, sofralarında organik besinlere yer vermek isteyen, sağlıklı bir yaşamı benimseyen pek çok kişi tarafından güvenle tercih edilmektedir.

İçerdiği yüksek lif sayesinde sindirimi düzenlemeye yardımcı olan Organik Adilcevaz Cevizi, sindirimin yanı sıra kalp ve damar hastalıklarıyla mücadele eden, diyabeti olan hastalar için de iyi birer ara öğündür. Sağlıklı ve doyurucu olması sayesinde birçok hastalığa sahip kişiler tarafından güvenle tüketilebilen Organik Adilcevaz Cevizi, aynı zamanda vücut için iyi birer antioksidandır.

Üstelik düzenli ve dengeli şekilde tüketildiği takdirde vücudumuzda biriken toksinleri atmamızda etkin rol oynayarak vücudun sindirim sistemine yardımcı olan ceviz, günümüzde “süper gıda” olarak adlandırılan besinler arasında her geçen gün yerini daha da sağlamlaştırmaktadır.

Bitlis’in Tüm Ceviz ve Fındık Çeşitlerini Web Mağazamızda bulabilirsiniz. İncelemek için TIKLAYINIZ.

Adilcevaz Cevizi Satın Al

Günde ortalama 4-5 ceviz yiyen birinin vücudun ihtiyaç duyduğu Omega’yı ceviz tüketimi ile sağlayabildiği bilinmektedir. İçerdiği omeganın yanı sıra yine içerisinde bulunan potasyum, folik asit, selenyum, sodyum, kalsiyum, magnezyum, çinko, demir gibi vitamin, mineral ve bileşenler sayesinde vücudunuzu zinde tutarken en büyük destekçiniz olacak %100 doğal Adilcevaz Cevizini Bitlis Organik Ürünler sayesinde artık bir tıkla kapınızda!

Doğal ve organik ürünlerin adresi Bitlis Organik Ürünler’de siz de sofralarınızın lezzetini artırırken sağlığınızı korumanıza, sindirim sisteminizi düzenleyerek bağışıklığınızı güçlendirmenize yarayacak Organik Adilcevaz Cevizi’ni hemen sipariş verebilir; doğru paketleme ve güvenilir ödeme yöntemleri sayesinde sorunsuz bir şekilde alışverişinizi yapıp besleyici değeri yüksek Adilcevaz Cevizini satın alabilirsiniz.

Adilcevaz cevizinin 100 gramında yaklaşık olarak 654 kalori bulunmaktadır.

Adilcevaz Cevizi Fiyatı

Adilcevaz’da yetişen organik cevizimizi hemen, bugün sepetinize ekleyin! Ceviz ve diğer ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizleri hemen arayabilirsiniz. Web mağazamızda da bulunan ceviz ve diğer ürünlerimizi de inceleyerek fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Yorum yaz

Your email address will not be published.

bou